top of page

Sprzedaż Zakończona

Spełnij swoje marzenia

Komfortowe domy wolnostojące o pow. 117 m2 czekają właśnie na Ciebie.

icon_1.png
icon_2.png
icon_3.png

ROZSĄDNA CENA

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

DOM WOLNOSTOJĄCY

Funkcjonalny dom
z ogrodem w cenie mieszkania

35 min. do centrum Warszawy
i 2 min. do Mińska Mazowieckiego

Optymalna zabudowa oraz komfortowe i ergonomiczne wnętrza

Stworzyliśmy dla Ciebie projekt idealny

Osiedle Spokojna tworzy 12 wolnostojących domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości i komforcie życia. Dlatego zaprosiliśmy 50 rodzin do konsultacji społecznych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się co oznacza wymarzony projekt domu. Przedyskutowaliśmy około 20 różnych projektów i wybraliśmy najlepszy.

Jednymi z największych atutów naszej inwestycji są atrakcyjna lokalizacja, możliwość indywidualnego zaprojektowania parteru oraz energooszczędne instalacje grzewcze. Nasze domy powstały z najlepszej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Posiadają (według naszej najlepszej wiedzy) najbardziej pożądany układ pomieszczeń, który obejmuje salon z jadalnią i przestronną kuchnię, a także co najmniej 3 sypialnie, 2 łazienki oraz garaż z dodatkowym miejscem postojowym. Powierzchnie na poszczególnych kondygnacjach domów zajmują od 49 do 67 m2.

Zaprojektuj wnętrza parteru tak jak chcesz! Nasz projekt jest elastyczny!

Na parterze, który w dużej części stanowi otwartą i wygodną przestrzeń znajduje się strefa dzienna domu. Nasza propozycja obejmuje dużą kuchnię, przestronny salon z jadalnią i wyjściem na taras oraz toaletę i wiatrołap. Projekt jest elastyczny. To oznacza, że możesz zaprojektować wnętrza parteru według własnego uznania. Na parterze można dodatkowo zaprojektować gabinet i spiżarnię. Możliwe jest również uwzględnienie obydwu opcji bez istotnej utraty powierzchni salonu. Z kolei pierwsze piętro to strefa nocna. Zaprojektowaliśmy 3 przestronne sypialnie i dużą łazienkę.

Między Naturą a Infrastrukturą

Domy wyposażyliśmy w duże okna, które sprawiają, że wnętrza są jasne i ciepłe. Dodatkowo wszystkie domy posiadają w każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie domów i bieżącej wody odbywa się przy wykorzystaniu zainstalowanych pomp ciepła dzięki temu użytkowanie domu jest ekologiczne i ekonomiczne. Uwzględniliśmy również możliwość instalacji fotowoltaicznej.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców każdy dom wyposażyliśmy w wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe. Osiedle zostało ogrodzone. A dostęp do dodatkowego parkingu, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie domów, możliwy jest tylko dla mieszkańców. Zadbaliśmy także o to, aby architektura domów była estetyczna i nie zakłócała krajobrazu otoczenia.

Jeśli cenisz walory podmiejskiego życia nasze osiedle jest dedykowane właśnie dla Ciebie!

Stationary photo

Szkoła podstawowa → 1.5 km

Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach Mińska Mazowieckiego w otoczeniu lasów. Ciche i spokojne otoczenie oraz bliskość natury sprawiają, że tereny te są szczególnie polecane rodzinom z dziećmi. To jedyna nowa inwestycja w Stojadłach, która w tak wyjątkowy sposób łączy ciszę i spokój z atutami bliskości miasta. Z dala od miejskiego zgiełku dojazd prywatnym samochodem do Mińska Mazowieckiego, autostrady A2 czy najbliższego centrum handlowego zabiera zaledwie kilka minut.

   Osiedle jest świetnie skomunikowane, w zaledwie 3 minuty jesteśmy na autostradzie A2 skąd w 25 minut dojedziemy do Warszawy czy lotniska. Największym atutem lokalizacji osiedla jest jednak bezpośrednie połączenie z Warszawą i Mińskiem Mazowieckim, które zapewnia komunikacja miejska. Osiedle powstało na terenach, które są wyposażone w najważniejszą infrastrukturę społeczną.

W pobliżu osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, basen, ośrodki sportowe i rekreacyjne, a także centra handlowe, sklepy, restauracje oraz przepiękny las.

Etap II

Dostępne domy

Osiedle rzut Etap wszystkie sprzedane.png

1

2

3

4

5

Etap I

Osiedle rzut - 3_4.png
icon_5.png

FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

Inwestycja obejmuje 7 domów wolnostojących z ogrodem.

icon_6.png

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

Budynek jest wykonany zgodnie z najnowszymi trendami, technologią budowy oraz wykorzystane materiały gwarantują trwałość i estetykę.

icon_7.png

WYSOKI STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Teren jest ogrodzony, dostęp do parkingu tylko dla mieszkańców, ogródki wydzielone płotkami. Bezpieczeństwo mieszkań zapewniają drzwi o podwyższonej klasie antywłamaniowej.

icon_8.png

NATURALNIE WYJĄTKOWE

Wokół miasta znajduje się sporo atrakcyjnych terenów zielonych, idealnych do spacerów, biegania, jazdy na rowerze i odpoczynku.

Galeria

Kontakt

Umów się na prezentację Domu. Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt - oddzwonimy.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Umów się na prezentację Domu. Zadzwoń do nas lub zostaw kontakt - oddzwonimy.
biuro2@m2-studio.pl
LogoM2Studio.jpg
Adres biura sprzedaży
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 163/13
bottom of page